У розмові з журналісткою видання “Конкурент.Футбол” Олександр Козак розповів про атмосферу в роздягальні, підтримку нового наставника Олександра Протченка, майбутню гру з “Динамо” та найважчий період для команди в нинішньому сезоні.
– Вітаємо з важливою перемогою над “ЛНЗ”! Наскільки вона цінна в контексті боротьби за виживання?
– Будь-яка перемога для нас важлива. Для самого клубу – тим більше, адже “Кудрівка” проводить перший сезон у Прем’єр-лізі. Тому кожен успішний матч дуже впливає на весь клуб. Якщо говорити саме про боротьбу за виживання, то ця перемога дуже цінна. Нам потрібно набирати очки, і в нас ще є один матч, щоб залишитися в УПЛ без перехідних поєдинків.
– Ви у матчі з “ЛНЗ” віддали результативний асист. Як би описали той момент – це була задумана комбінація чи імпровізація?
– Ми багато працюємо над фланговими передачами. Коли я побачив, що біля штрафного майданчика є наші гравці, навіть не думав – одразу подавав. Слава Богу, що ця передача завершилася голом.
– Наскільки емоційною була ця перемога для команди в роздягальні?
– Трошки покричали, пораділи, але це не було якесь дуже довге святкування. Бо ми всі розуміємо, що завдання ще не виконане. Тому трохи пораділи – і вже готуємося до наступної гри.
– Що сказав новий наставник Олександр Протченко після фінального свистка?
– Подякував команді за самовіддачу, за те, що виконали все, про що домовлялися перед грою. Для нього це теж дуже важливо, бо він молодий фахівець. Думаю, ми підтримали нового тренера хорошими результатами в останніх матчах.
– Чи можна сказати, що ця перемога додала впевненості перед фінішем чемпіонату?
– Звичайно. Коли перемагаєш такого суперника, який іде серед лідерів чемпіонату, це дуже додає впевненості. Але побачимо вже в наступній грі, наскільки це допоможе. Попереду ще одна команда-гранд українського футболу. Думаю, саме в тому матчі буде видно, чи справді ця перемога дала нам додаткову впевненість.
– У вас буде якась особлива підготовка до “Динамо”? Чи все у звичному режимі?
– Нам дали два вихідні, тому ще не розбирали суперника й не дивилися матчі. Але думаю, що підготовка буде у звичному режимі. Для мене кожна гра на цій арені дуже важлива, тому що стадіон ім. Валерія Лобановського – мій улюблений в Україні. Сподіваюся, буду грати й віддам усі сили, щоб команда здобула очки та перемогла.
– У матчі з “ЛНЗ” “Кудрівка” вже довела, що може дивувати. Чи є віра, що це можливо повторити й проти “Динамо”?
– Без віри нікуди. Звичайно, ми віримо один в одного – в цьому і є наша сила.
– Як оцінюєте шанси команди залишитися в УПЛ?
– Якби залишалося більше матчів, можливо, шансів було б більше. Але зараз попереду лише одна гра, і нам потрібно тільки перемагати. Якщо наберемо три очки – залишимося в УПЛ. Тому будемо битися, виходити й грати у свій футбол. Запрошуємо вболівальників на останній матч.
– Що для вас було найважчим у цьому чемпіонаті?
– Найважче – це коли немає результату в команди. Думаю, той період уже позаду. Була така чорна смуга, коли ми не могли досягти потрібного результату. Це був найважчий момент і для мене, і для всієї команди. Ми живемо однією мрією, ми – єдине ціле. Коли немає результату, всі через це переживають і думають, як виправити ситуацію. Зараз, думаю, ми виглядаємо краще. Сподіваюся, що фарт буде на нашому боці в останньому матчі.
За матеріалами порталу konkurent.ua.