Олександр Протченко: “Емоції тільки позитивні, адже ми здобули важливі три пункти для нашої команди”

Керманич “Кудрівки” Олександр Протченко поділився власними емоціями після переможного матчу з “Рухом” (2:1).

– Олександре, це перший переможний матч для вас у принциповій грі з “Рухом”. Поділіться вашими емоціями.

– Емоції тільки позитивні, адже ми здобули важливі три пункти для нашої команди. Ми розуміли, який це матч, з ким ми граємо, і дуже серйозно налаштовувалися. Тому я вдячний хлопцям за характер та гру. Були дуже непогані моменти: ми комбінували, пресингували суперника, і це принесло свої плоди – ми забили два чудові м’ячі.

– Як саме для вашої команди проходив цей поєдинок?

– Спершу “Рух” створив два моменти, але потім, я вважаю, що ми контролювали гру, постійно створювали на них тиск. І лише наприкінці матчу один удар трішки створив нервовість для нас. Але ми втримали необхідний результат. Хлопці – великі молодці, я їм вдячний за це.

– Чому “Кудрівці” сьогодні не вдалося зберегти свої ворота “на замку”?

– Треба розібрати епізод з пропущеним голом, я повторів ще не бачив. Подивимося, можливо, хтось недопрацював, можливо, просто людина переклала м’яч під ногу та влучила в дев’ятку – тобто просто чудово зіграв.

– Як оцінюєте дубль Андрія Сторчоуса, адже він сьогодні феєрив максимально, де тільки міг.

– Андрій завжди налаштований на роботу, він добре працює на тренуваннях. Плюс у нього дуже хороша реалізація моментів – сьогодні ці епізоди, які ми створили, він реалізував та забив важливі м’ячі. Я радий за нього. Він у списку бомбардирів б’ється за п’єдестал. Я бажаю йому тільки удачі і будемо йому намагатися в цьому допомогти, і, звичайно, щоб команда вирішила свої завдання.

– Лишається дві непрості гри в чемпіонаті: проти “ЛНЗ” та “Динамо”. Як будете готуватися до цих поєдинків і чи є вже думки про перехідні матчі?

– Ні, ми готуємося на наступну гру, ми прискіпливо розбираємо “ЛНЗ”. Подивимося, що ми маємо зробити на полі, аби досягти перемоги. Адже кожний матч ми налаштовуємося на перемогу.