“Кудрівка” розпочала підготовку до вирішального протистояння з київським “Динамо”

Напередодні матчу 30-го туру УПЛ футболісти “Кудрівка” продовжують підготовку до виїзного поєдинку проти “Динамо”. Колектив Олександра Протченка працює у плановому режимі та налаштовується на завершальну гру сезону в регулярному чемпіонаті.

Приємною новиною для тренерського штабу стало повернення до занять у загальній групі Валерія Рогозинського та Максима Мельничука. Обидва футболісти відновилися після складних травм і вже готуються до прийдешнього матчу разом із командою.

Водночас у лазареті “Кудрівки” залишаються Євгеній Морозко та Албан Таіпі, які продовжують процес відновлення під наглядом медичного штабу. Також зазначимо, що дискваліфікованих у складі команди перед матчем із киянами немає.

Натомість у поєдинку проти “Динамо” не зможе взяти участь Олексій Гусєв. Захисник, права на якого належать столичному клубу, пропустить зустріч відповідно до умов орендної угоди.

Матч “Динамо” – “Кудрівка” стане для команди Олександра Протченка вирішальним у чемпіонаті: в разі перемоги нашої команди і програшу “Оболоні” в паралельній зустрічі представник Чернігівщини напряму збереже прописку в елітному дивізіоні. Розв’язка сезону – 24-го травня о 13:00.