“Динамо” (U-19) – “Кудрівка” (U-19) 7:2

На мінорній ноті завершила сезон наша юнацька команда.


22 травня 2026 року. 12:00. Національна Ліга U-19 2025/2630-й тур. Київ, НТБ “Конча-Заспа“. +28 градусів.

“Динамо” (U-19) – “Кудрівка” (U-19) 7:2 (5:1)

Голи: Лобко (3, 19), Жданов (12), Люсін (33, 57), Федоренко (45), Губенко (77) – Коломієць (8), Грабілін (60).


Заключний матч сезону юнаки “Кудрівки” мали провести проти київського “Динамо”, яке не полишало надій вирвати чемпіонство у донецького “Шахтаря”. Але для цього столичний колектив не просто мав вигравати у “Кудрівки”, а й сподіватися на поразку гірників у дуелі з “Колосом” у паралельному поєдинку.

Господарі швидко відкрили рахунок уже на 3-й хвилині зусиллями Лобка – 1:0. Однак “Кудрівка” оперативно відповіла – на 8-й хвилині Коломієць відновив рівновагу – 1:1. Втім, на цьому приємні новини для команди з Чернігівщини завершилися. Надалі ініціатива повністю перейшла до киян. До перерви дубль оформив Лобко, також по одному разу відзначилися Жданов, Люсін та Федоренко. Тож команди пішли відпочивати за рахунку 5:1 на користь столичного колективу.

У другому таймі “Динамо” продовжило контролювати перебіг зустрічі. Люсін забив свій другий м’яч у матчі – 6:1. Але на 60-й хвилині Грабілін скоротив відставання “Кудрівки” – 6:2. Остаточну крапку в поєдинку поставив Губенко на 77-й хвилині – 7:2.

Попри складний результат, дякуємо команді за цей дебютний сезон на рівні Національної ліги U-19! Ми здобули важливий досвід у матчах проти сильних суперників. Підсумкове місце “Кудрівки” – 14-та позиція з 18 балами в активі.