Керманич “Кудрівки” Олександр Протченко поспілкувався з журналістами після матчу 30-го туру УПЛ проти київського “Динамо”, в якому його підопічні мінімально поступилися 2:3.
– Остання гра чемпіонату, попереду у вас ще будуть перехідні матчі. Які враження від цього поєдинку?
– Враження, перш за все, негативні, тому що ми програли. Але в будь-якому разі був і позитив: багато непоганих моментів від нас, хороші голи ми забили. Розберемо, знайдемо наші помилки і будемо над ними працювати та готуватися до стикових матчів.
– Загалом хороша гра команди у цьому поєдинку, було чимало моментів, коли “Динамо” довелося серйозно похвилюватися. Ця гра, яку показує зараз команда, дає впевненість перед стиковими іграми з представником Першої ліги, і що вдасться виконати завдання та залишитись у Прем’єр-лізі?
– Завжди позитивні дії команди надихають на добрі результати, і ми будемо над цим працювати, будемо готуватися до стиків. Підготуємося до суперника, побачимо, де будемо їх вскривати та як створювати наші моменти. Для нас сезон ще не закінчився, тож будемо працювати далі, аби виконати поставлене завдання.
– Справді, сьогодні подекуди більше було моментів, ніж у київського “Динамо”, але чогось не вистачило. Чого саме, на вашу думку? Можливо, досвіду?
– Не вистачило вирішального останнього удару. Чудовий момент був в Овусу – вихід один в один, потрібно було реалізовувати, але, на жаль, не реалізували. Будемо працювати над цим.
– Спілкувався з Юрієм Потімковим, він сказав, що ви не стежили за результатом у паралельному матчі “Оболоні” та “ЛНЗ”. Там якраз “Оболонь” наприкінці матчу пропустила від “ЛНЗ”, і все могло б сильно змінитися, якби ще за нічийного рахунку ваша команда вийшла вперед. Можливо, якби ви знали про це, могло б щось змінитися, можливо, це додатково змотивувало б гравців?
– Я не слідкував, бо у нас був дуже напружений поєдинок, не було часу відволікатися на інший матч. Спочатку нам потрібно було виконувати свою задачу з “Динамо”, забивати свої голи і виходити вперед. У першому таймі нам це вдалося, у другому десь підсіли, можливо, десь не дограли. Потім на переході “Динамо” вдалося нас зловити і реалізувати свій момент. На жаль, ми не вирішили своє завдання, тому дивитися на “ЛНЗ” не було сенсу.