44% вболівальників синьо-білих визнали протистояння із киянами – найліпшою грою нашої команди в дебютному розіграші Премʼєр-ліги.
Клуб з Чернігівщини до останнього туру претендував на пряме збереження місця в еліті українського футболу. Для цього щонайменше необхідно було на виїзді перемагати “Динамо”. І в першому таймі, не зважаючи на пропущений мʼяч, кудрівчанам це вдавалося. Два голи Андрія Сторчоуса закрутили інтригу до максимуму. Але втримати переможний результат гостям не вдалося: динамівці забили ще двічі та перемогли 3:2. Втім завзята і відкрита гра “Кудрівки” багатьом запамʼяталася з позитивної точки зору.
Остаточні результати голосування вболівальників:
44% – “Динамо” – “Кудрівка” 3:2 (1:2)
26% – “Кудрівка” – “Олександрія” 3:1 (2:1)
15% – “Агробізнес” – “Кудрівка” 2:2 (0:1), пен. 2:3
12% – “Кудрівка” – “ЛНЗ” 1:0 (0:0)
2% – “Карпати” – “Кудрівка” 1:1 (1:0)
1% – “Кудрівка” – “Епіцентр” 2:1 (0:1)