Наставник “Кудрівки” Олександр Протченко поспілкувався з журналістами після мінімальної поразки в матчі проти “Колоса” в Ковалівці (0:1).
– Олександре, сьогодні дебютна гра для вас на рівні УПЛ. Для “Кудрівки” вона невтішна, але хочеться почути ваші емоції по матчу та про ваш дебют в цілому.
– Я радий тому, що вдалося дебютувати на такому рівні. Але хотілося розпочати з перемоги і заробити такі потрібні очки для нашої команди. Ми грали проти сильного суперника. Я вважаю, що ми показали непоганий рівень гри: як діяли наші футболісти, як вони взаємодіяли між собою на полі, створювали моменти, були націлені на ворота суперника. Проте, на жаль, нам не вдалося забити той гол. Я думаю, що далі ми зможемо набирати бали.
– За деякими показниками в першому таймі “Кудрівка” навіть переважала суперника, але по-справжньому гольових моментів у вашої команди не було. Що бракувало вашим підопічним, аби забити гол?
– Не вистачало доводити м’яч до воріт суперника, більше подавати і прострілювати. Потрібно бути більш націленими на ворота, більше бігти у штрафний, воротарський майданчики, доставляти туди м’ячі. В деяких моментах, коли це у нас вдавалося, гравці “Колоса” починали панікувати. Треба було ще більше тиснути, і я думаю, ми змогли б забити цей гол.
– В другому таймі від вас поступово пішли заміни: чи було невдоволення діями своїх підопічних чи ви хотіли подивитися інших футболістів на цих позиціях?
– Не можу сказати, що ми були невдоволені грою кардинально. Була ідея тільки освіжити гру футболістами з лави запасних. Я вважаю, що це нам вдалося. Ті, хто вийшов з лави запасних, вони дуже додали в цьому аспекті: вони доставляли м’ячі до штрафного, обігрували, подавали, заробляли на собі фоли. Можна сказати, що це – майже спрацювало.
– У “Кудрівки” залишається три гри в чемпіонаті – з “Рухом”, “ЛНЗ” і “Динамо”. Ці матчі принципові в будь-якому аспекті. Як ви будете налаштовувати команду на ці протистояння і яке зараз найголовніше завдання стоїть перед тренерським штабом і командою в цілому?
– Будемо налаштовувати тільки на перемоги. Нам потрібні залікові бали. Я не бачу великих перешкод для цього. Маємо відпочити, передивимося гру, внесемо корективи, вкажемо гравцям на їхні помилки. І, головне, трошки емоційно підняти футболістів. І я вірю, що ми зможемо набрати ці залікові бали.